mapa strony   |   kontakt   |

Ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji konkursowej

Rok 2015:

Ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji konkursowej przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie

Formularz zgłoszenia


Rok 2014:

Ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji ds. opiniowania ofert konkursowych w ramach otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji przez organizacje pozarządowe zadań gminy w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2014 r.

Ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji konkursowej przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacieRok 2013:

Ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji ds. opiniowania ofert konkursowych w ramach otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji przez organizacje pozarządowe zadań gminy w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2013 r.

Ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji konkursowej

II ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji konkursowej


Ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji konkursowej

Ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji ds. opiniowania ofert konkursowych w ramach otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji przez organizacje pozarządowe zadań gminy w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2012 r.

Ogłoszenie o naborze kandydatów wskazanych do składu komisji konkursowej przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art.3  ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie

Formularz zgłoszenia

Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Podpisał: Agnieszka Marceluk
Dokument z dnia: 07.12.2011
Dokument oglądany razy: 2 352
Opublikował: Jarek Koziński
Publikacja dnia: 23.01.2015
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj bip.gov.pl